درب سکشنال (زیر سقفی)

اکسترود
درب اکسترود
می 17, 2016
بازویی
درب جک بازویی
می 17, 2016

درب سکشنال (زیر سقفی)

سکشنال

سکشنال :
کارکرد ایمن و مطمئن :
درب های سکشنال از سیستم هوشمندی برخوردار میباشند بگونه ای که در صورت تماس با مانع از حرکت کتوقف شده و مانع از آسیب به فرد یا اتومبیل میشود .
تعداد تردد در این درب ها نامحدود بوده و به علت استفاده از سیستم فنربندی حرفه ای، عملکرد دستی آن نیز بسیار نرم و آسان میباشد .
دربهای سکشنال جایگزین بسیار مناسب برای درب های دولنگر و ریلی پارکینگ میباشد. چرا که هیچ گونه فضایی از پارکینگ را اشغال نمی نمایند و به صورت تخصصی جهت کاربری پارکینگ طراحی شده اند به گونه ای که بتوانند کلیه نیاز های کاربر رابه راحت ترین شکل ممکن نماید و عملکرد دستی آن نیز در هنگام قطع برق بسیار ساده میباشد . سه سرعته بوده و طراحی آن ها بگونه ایست که به هنگام حرکت کاملا بی صدا بوده و مزاحمتی برای ساکنین ندارد .
ضخامت بنل درب های سکشنال 45 میلی متری میباشد که همچون یک دیوار مستحکم در برابر هر نفوذی عمل میکند . پنل های فوق به سبب داشتن فوم پلی یورتان محیط پارکینگ را از گرما و سرما محفوظ میدارند . نوارهای سیلیکونی نصب شده دور تا دور درب های سکشنال ف تمامی منافذ را آب بندی و درزگیری نموده و از نفوذ گرد و غبار و اتلاف انرژی جلوگیری مینماید . این نوارها برخلاف نوار های لاستیکی در شرایط آب و هوایی مختلف تغییر حالت ندارد و از عمر بسیار طولانی برخوردار میباشند .
پنل درب های سکشنال به سه مدل زیر میباشند :
1. پنل کتیبه دار
2. پنل شیار دار
3. پنل موج دار
درب سکشنال در مکان های مسکونی ، تجاری ، صنعتی کابرد دارد